herb BIP - Urząd Gminy Dolice

www.dolice.pl

URZĄD GMINY UL.OGRODOWA 16

TELEFON 91 5640-129

  FAX 91 5640 237

 

Lp.

Stanowisko pracy

Imię i nazwisko

Nr pok

Nr tel

Wew.

e-mail

1

Wójt Gminy

Grzegorz Brochocki

18

 

wojt@dolice.pl

2

Zastępca Wójta

Czesław Kopacki

18

 

ckopacki@dolice.pl

3

Skarbnik Gminy

Alicja Kowbaj

29

48

skarbnik@dolice.pl

4

Sekretarz

Marta Kęsik

31

52

sekretarz@dolice.pl

5

Sekretariat

Karina Królikowska

18

31

sekretariat@dolice.pl

 

6

Kadry

Archiwum Zakładowe

Marzena Guściora

24

54

mgusciora@dolice.pl

7

Biuro Rady

Joanna Chrząstowska

23

47

biurorady@dolice.pl

8

Ochrona Środowiska,

Gosp.komunalna

Piotr Lewandowski

7

53

środowisko@dolice.pl

9

Gospodarka gruntami

Anna Danicka

11

51

annadanicka@dolice.pl

10

Budownictwo

Piotr Danielewski

6

56

pdanielewski@dolice.pl

11

Cmentarze komunalne

Barbara Stasiaczyk

6

56

cmentarze@dolice.pl

12

Gosp.komunalna

Budownictwo

Edyta Miskis

8

38

budownictwo@dolice.pl

13

Gosp.komunalna

Budownictwo, urbanistyka

Sylwia Grabowska-Fatalska

8

38

sgrabowska@dolice.pl

14

Księgowość budżetowa

Halina Szalewska

30

72

 

15

Księgowość budżetowa

Celina Rybak

32

50

crybak@dolice.pl

16

Księgowość

Marlena Grzelak

32

50

księgowość@dolice.pl

17

Wynagrodzenia

Barbara Kwaśniewska

5

49

 

18

Podatki, opłaty lokalne

Anna Pietrzak

4

45

apietrzak@dolice.pl

19

Windykacja

Danuta Krekora

4

45

dkrekora@dolice.pl

20

Księgowość Oświaty

Katarzyna Błaszczyk

10

69

kblaszczyk@dolice.pl

21

Księgowość Oświaty

Ewa Zaborowska

10

69

ezaborowska@dolice.pl

22

Finanse i płace oświata

Klaudia Białek

10

69

kbialek@dolice.pl

23

Promocja, obrona cywilna, ppoż.

Andrzej Wołoszkiewicz

28

36

promocja@dolice.pl

24

 

BHP

 

Krzysztof Kosmalski

 

13

 

80

 

 

                                                                             

 

   URZĄD GMINY UL. OGRODOWA 18

     TELEFON 91 5640-129

 FAX 91 5640 237

 

Lp.

Stanowisko pracy

Imie i nazwisko

Nr pok

Nr tel

Wew.

e-mail

1

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

Julia Załucka

4

42

usc@dolice.pl

2

Ewidencja ludności

Zenona Pluta

5

42

usc@dolice.pl

 

3

Ewidencja ludności

Agnieszka Datkiewicz

5

42

adatkiewicz@dolice.pl

4

Kierownik GOPS

Anita Ukleja

108

44

gops@dolice.pl

5

Asystent rodziny

 

Henryka Kosmalska

 

7

77

hkosmalska@dolice.pl

 

6

Asystent rodziny

 

Honorata Jankowska

7

77

hjankowska@dolice.pl

7

Pracownik socjalny

Katarzyna Lach

13

65

klach@dolice.pl

 

8

Świadczenia rodzinne, alimentacyjne, wychowawcze

Marta Matkowska-Rogalska

102

41

 

 

9

Świadczenia rodzinne, alimentacyjne, wychowawcze

Aleksandra Włodarczyk

102

41

awlodarczyk@dolice.pl

10

Księgowa

Gabriela Junak

103

63

gjunak@dolice.pl

11

Pracownik socjalny

Aleksandra Mogielska

104

64

amogielska@dolice.pl

 

12

Świadczenia rodzinne, alimentacyjne, wychowawcze

Aleksandra Szczepańska

106

62

aszczepanska@dolice.pl

 

13

Świadczenia rodzinne, alimentacyjne, wychowawcze

Klaudia Mudlaff

106

62

kmudlaff@dolice.pl

14

Pracownik socjalny

Ilona Dulińska

109

39

idulinska@dolice.pl

15

Główna księgowa GOPS

Agata Kalińska

111

61

akalinska@dolice.pl

16

17

Pracownik socjalny

Pracownik socjalny

Elżbieta Mogielska

Szymon Górski

115

117

60

43

emogielska@dolice.pl

sgorski@dolice.pl

18

Realizacja świadczeń

 z pomocy społecznej

Justyna Babiec

116

40

jkobus@dolice.pl

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Datkiewicz 12-04-2016 13:14
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 12-04-2016
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Datkiewicz 21-04-2017 13:16